DIŞ KAYNAK KULLANIMI (OUTSOURCING)
Her firmanın kuruluş amacı kar etmektir. Dış kaynak kullanımı birçok yönden karlılığı arttırmaktadır. Kendi alanlarında uzmanlaşan firmalar bulundukları sektörde fark yaratmaktadır. Karlılığı arttıran da bu farktır. Uzmanlaşmak ancak bir alana odaklanmakla mümkündür. Bunu sağlamanın bir yolu da dış kaynak kullanımıdır. Bilgi Sistemleri Yönetimi hizmetini uzman bir şirketten alan bir yönetici bu konuya ayıracağı zaman ve diğer kaynakları asıl faaliyet alanlarında kullanabilir. Bu da yöneticinin ve çalıştığı firmanın başarısını arttırır.

Orta ölçekli bir kuruluşun bilgi işlem altyapısında basit bir yazıcıdan orta boy bir sunucuya kadar birçok ürün bulunabilir. Bunların tamamına hizmet verebilecek bir elemanı istihdam etmek ne pratik ne de ekonomiktir. Bu durumda en uygun çözüm dış kaynak kullanımı olacaktır Servus müşterinin ihtiyacına en uygun teknik elemanı seçerek müşteri bünyesinde bulunduracak, bu elemanın çözemediği konularda da gerekli desteği sağlayarak, müşterinin bilgi sistemleri konusunda sıkıntı yaşamasını önleyecektir. Böylece sistemlerin sürekliliği konusundaki riskler ortadan kalkacak, sistemin dolayısıyla çalışanların verimliliği artacaktır.

Bilgi Sistemleri konusunda uzmanlaşmış çalışanlar önlerinde bir kariyer planı ve bir eğitim planı görmek isterler. Sektör dışındaki firmaların bunları sağlaması her zaman mümkün olmaz. Bu da elemanı yönetmeyi güçleştirir ve sirkülasyonu arttırır. Dış kaynak kullanımı ile bu tür problemler de ortadan kalkmış olur. Servus çalışanlarına kariyer ve eğitim hedeflerine ulaşabilecekleri zemini hazırlamaktadır. Böylece müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Rekabetin bulunduğu her alanda olduğu gibi dış kaynak kullanımında da fiyatlar giderek daha uygun seviyelere gelmektedir. Bu durum bu tür çözümleri daha ekonomik duruma getirmekte ve firmaları bu tür çözümlere yönlendirmektedir. Servus rekabetçi yapısıyla bu konuda da müşterilerine ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Günümüzde alternatif hizmetlerden biri de Outsourcing'dir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazır yetişmiş personel sağlamaktadır. Bu hizmette, personel arayışını, takibini ve yetiştirilmesini sizin adınıza tarafımızdan yapılır.
  Copyright © 2007 Servus Destek ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.
Hakkımızda • Çözümlerimiz • Hizmetlerimiz • İletişim
İş Ortaklarımız • Başarı Öyküleri • Haberler • İnsan Kaynakları
Donanım Çözümleri
Yazılım Çözümleri
Network Çözümleri  
Danışmanlık Hizmetleri
Teknik Destek Hizmetleri
Veri Depolama Çözümleri
Yedekleme Çözümleri
Kümeleme Cluster Çözümleri
Sanallaştırma Çözümleri
Terminal Server Thinclient Çözümleri
Güvenlik Çözümleri
Şarj Cihazları
Bluetooth Kulaklık
Microsoft Çözümleri
Linux Çözümleri
Arşiv Yönetim Çözümleri
Microsoft Lisanslama Çözümleri
Novell Sentinel 6
Novell Otomatik Sanallaştırma
Bilişim Teknolojileri
İnternet Danışmanlığı
Microsoft Teknolojileri Danışmanlığı
BT Güvenlik Danışmanlığı
Microsoft Lisanslama Danışmanlığı
Bakım Sözleşmeleri
Bilgi Sistemleri Yönetimi
Çağrı Bazlı Hizmetler
Destek Paketleri
Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
Garanti Koşulları
Network Hizmetleri
Güvenlik Hizmetleri
Enterprice Ürün Kurulumları ve Yönetimi